Dil

Bize Yazın

Aşağıdaki form alanı üzerinden tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600

Divan Konutları ve Divan AVM

  /  Gayrimenkul Projeleri  /  İnşaat  /  Tamamlanan Taahhüt Projeleri  /  Divan Konutları ve Divan AVM

Divan Konutları ve Divan AVM

Divan Konutları, Keyf-i Divan Alışveriş Merkezi sayesinde ailelerin alışveriş keyfini evlerinin birkaç adım ötesinde yaşamalarını sağlamaktadır.

Konum: Keçiören – Ankara

Toplam Arsa Alanı: 36.000 m²

Ünite Sayısı: 428 konut + Divan AVM

Konut Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1

Daire Büyüklükleri: 113 – 345 m²

Sözleşme Tarihi: Mart 2006

Proje Teslim Tarihi: Mart 2009

Proje Açıklaması

Çağdaş kent yaşamının gereklerini Keçiören’de yaşamak isteyenlere, Ulus’a 10 dakika, havaalanına 15 dakika mesafedeki Divan Konutları’nda, hem konforlu hem de güvenli yaşam imkanı sunulmaktadır.

36.000 m² alanda Alışveriş ve Eğlence Merkezi, spor tesisleri, ferah otopark alanları, şelalelerin ve kamelyaların bulunduğu yemyeşil bir ortama kurulu çocuk oyun parkları ile  Divan Konutları, toplamda 8 blok ve 428 konuttan oluşmaktadır.

Divan Konutları’nın korumalı alanına üç noktadan giriş yapılabilmekte ve interkom sistemi, her konutun blok kapılarının denetimine hakim olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Divan Konutları, Keyf-i Divan Alışveriş Merkezi sayesinde ailelerin alışveriş keyfini evlerinin birkaç adım ötesinde yaşamalarını sağlamaktadır.

Divan Konutları’nın yanında Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısında konumlanan Divan AVM, rahat ulaşımı ile günlük yaşamı kolaylaştıran, alışveriş, eğlence ve hayata dair her şeyi kaliteli ve konforlu mekanlarında sunmaktadır.

Sorularınızı Bize İletin

Her konuda bize yazabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600