Dil

Bize Yazın

Aşağıdaki form alanı üzerinden tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600

Park Vadi Premium Evleri

  /  Gayrimenkul Projeleri  /  İnşaat  /  Tamamlanan Gayrimenkul Projeleri  /  Park Vadi Premium Evleri

Park Vadi Premium Evleri

Park Vadi Premium Evleri Projesi’nde konforlu bir yaşam yaratmak için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Konum: Dikmen – Ankara

Toplam Arsa Alanı: 12.626 m²

Ünite Sayısı: 76 konut

Konut Tipleri: 4+1, 5+1 dubleks, 5+1 tripleks

Daire Büyüklükleri: 261- 517 m²

Sözleşme Tarihi: Ağustos 2006

Proje Teslim Tarihi: Ekim 2009

Proje Açıklaması

Ankara’nın gözde semti Çankaya’da hayata geçirilen, Dikmen Vadisi’nin iki yakasında yükselen ve vadi panoramasına hakim Park Vadi Premium Evleri Projesi’nde konforlu bir yaşam yaratmak için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. 1.000.000 m² yeşil alan içerisinde bulunan Park Vadi Premium, ziyaretçileri ayak bastıkları anda kendisine aşık eden bir yaşam alanıdır.

Modern hayatın bütün unsurlarını özgün bir mimariyle bir araya getiren Park Vadi Premium Evleri, zemin etütleri Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından yapıldıktan sonra son teknoloji radye temel çelik kalıp temel sistemiyle üretilmiştir.

Dublex ve Triplekslerde 4+1 den başlayan konut tipleri mevcuttur. Park Vadi Premium evlerinde; yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk parkı, basketbol sahası, güvenlik, interkom sistemi, yeşil alanlar, Türk hamamı, sauna 24 saat kapalı devre kamera sistemi, otopark, havalandırma sistemi, yangın merdiveni, spor alanı ve güneşlenme terası bulunmaktadır.

Otomasyon sistemi sayesinde cep telefonu ve internet üzerinden uzaktan müdahale etme imkanı veren Park Vadi Premium Evleri’nde konutların ısıtması-soğutması, her mekan için ayrı derecelendirmeyle (VRV) yapılabilmektedir. Tam akıllı ev donanımına sahip konutlar, parmak izi ile açılan giriş kapısı ve bir süre sonra otomatik olarak kilitlenen kilit sistemi, dış cephe doğramalarındaki manyetik kontak ve ev içinde su baskını, gaz, yangın, cam kırılması, alarm dedektörleri ile tüm sorunlara karşı tam güvenliğe alınmış durumdadır.

Sorularınızı Bize İletin

Her konuda bize yazabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600