Dil

Bize Yazın

Aşağıdaki form alanı üzerinden tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600

Divan Residence

  /  Gayrimenkul Projeleri  /  İnşaat  /  Tamamlanan Gayrimenkul Projeleri  /  Divan Residence

Divan Residence

Şehrin içinde lüks konutların yanı sıra keyifli bir yaşam da sunan fitness merkezi, basketbol sahası, tenis kortu ve yürüyüş parkurları, Divan Residence’ın “Renkli ve mutlu bir yaşama ilk adım” sloganının güçlü birer yansıması olmuştur.

Konum: Halkalı – İstanbul

Toplam Arsa Alanı: 34.200 m²

Ünite Sayısı: 743 konut, 26 ticari ünite

Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1

Daire Büyüklükleri: 58 – 300 m²

Sözleşme Tarihi: Ocak 2008

Proje Teslim Tarihi: Temmuz 2010

Proje Açıklaması

“Renkli ve mutlu bir yaşama ilk adım” sloganıyla hayata geçirilen Divan Residence Projesi’nin en ayırt edici özelliği kolay ulaşım imkanlarına sahip olmasıdır. Yeni bir yaşam ve yatırım imkanı sunan Divan Residence Projesi’nin yakınında Marmara Üniversitesi’nin kampüs alanı, Marmaray’ın son durağı ve Tekstilkent Fuar Alanı bulunmaktadır. Projenin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise sakinlerinin Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına da sahip olmalarıdır.

Divan Residence Projesi 34.200 m² arsa üzerindeki 743 bağımsız bölümden ve 26 ticari bölümden oluşmaktadır. Proje, 24 saat aktif çalışan güvenlik ekibi, kapalı otopark, fitness merkezi, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru gibi hayatı kolaylaştıracak özelliklere sahip olup sakinlerine şehrin içinde lüks bir yaşam sunmaktadır.

Sorularınızı Bize İletin

Her konuda bize yazabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

(Tüm alanların doldurulması zorunludur)


600