Dil

Bize Yazın

Aşağıdaki form alanı üzerinden tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

  (Tüm alanların doldurulması zorunludur)


  600

  Kumru Ankara

  Kumru Ankara

  Bugünden geleceğin yaşam standartlarını şekillendiren Kuzu Grup, Çankaya’daki Kumru Ankara projesiyle şehri, şehirde yaşamak isteyenlere çok özel bir değer hediye etti.

  Kumru Ankara Projemiz, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul platformu olarak kabul edilen Sign Of The City Awards’ta En İyi Çok Katlı Konut Tamamlanmış Projeler ödülünü kazandı.

  Konut: 165

  Toplam Arsa Alanı: 10.609 m²

  Toplam İnşaat Alanı: 60.216 m²

  Teslimat Tarihi: Nisan 2018

  Daire Tipleri: 1+1’den 6+1’e

  Toplam Yeşil Alan: 3.200 m²

  Toplam Kat Sayısı: 32 kat

  Ticari Ünite: 3.483 m²

  Proje Açıklaması

  Kumru Ankara, Çankaya’nın merkezinde, Yıldızevler’de Barış Manço Parkı’nın hemen yanında konumlanmaktadır. Ankara’nın en değerli lokasyonlarından birinde yer almasıyla önem taşıyan projenin, rezidans ve ticari fonksiyonları ile şehrin dinamizmine yeni bir renk katmıştır

  Kumru Ankara Projesi’nde, bitkilendirilmiş yeşil çatılar uygulamasının yanı sıra;
  Binalarda enerji verimliliğini sağlamak adına yalıtım uygulamalarına önem verilen projede toplam kat sayısı 32 olup; bulunan daireler 66-424 m2 aralığındadır. 1+1, 1,5+1 ve 2+1’ler için ayrı, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1’ler için ayrı olmak üzere tek kulede iki farklı girişe sahip olması ile Ankara’da bir ilke imza atmaktadır.

  Şehrin Yeni Buluşma Noktası: Kumru Meydan
  Ankara’nın merkezinde önemli markaların birleştiği bir alanda sosyal hayata farklı bir soluk getirecek meydan alanı, şehrin tüm canlılığı, ışıltısı ve keyif dolu anlarını, yeni bir dokunuş ve özel bir konseptle Kumru Ankara meydanında buluşturmaktadır. Gün boyu enerjisi hiç düşmeyen meydanda birbirinden değişik lezzet adresleri yer almakta; ayrıca kule katında kurgulanan benzersiz seyir terasıyla ve aynı katta yer alan fitness salonu, yüzme havuzu ve saunasıyla Ankara’da bir ilk olarak öne çıkmaktadır.

  Sorularınızı Bize İletin

  Her konuda bize yazabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

   (Tüm alanların doldurulması zorunludur)


   600