Kumru Ankara

Şehrin merkezinde özel yaşam

Konut: 165

 

Toplam Arsa Alanı: 10.609 m²

 

Toplam İnşaat Alanı: 60.216 m²

 

Teslimat Tarihi: Nisan 2018

 
Daire Tipleri: 1+1’den 6+1’e
 

Toplam Yeşil Alan: 3.200 m²

 

Toplam Kat Sayısı: 32 kat

 

Ticari Ünite: 3.483 m²

 

Proje Açıklaması

Geleceğin yaşam standartlarını şekillendiren Kuzu Grup, Çankaya’daki Kumru Ankara projesiyle şehri şehirde yaşamak isteyenlere çok özel bir değer hediye etmektedir.

 

Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul platformu olarak kabul edilen Sign Of The City Awards’ta “En İyi Çok Katlı Konut-Tamamlanmış Projeler” ödülünün sahibi olan Kumru Ankara, Çankaya’nın merkezi Yıldızevler’de Barış Manço Parkı’nın hemen yanında konumlanmaktadır. Ankara’nın en değerli lokasyonlarından birinde yer almasıyla önem taşıyan proje, rezidans ve ticari fonksiyonları ile şehrin dinamizmine yeni bir renk katmaktadır.

 

Kumru Ankara Projesi’nde, bitkilendirilmiş yeşil çatılar uygulamasının yanı sıra binalarda enerji verimliliğini sağlamak adına yalıtım uygulamalarına da önem verilmiştir. Toplam kat sayısı 32 olan projede daireler, 66-424 m 2 aralığında değişmektedir. Kumru Ankara, 1+1, 1,5+1 ve 2+1’ler için ayrı, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1’ler için ayrı olmak üzere tek kulede iki farklı girişe sahip olması ile Ankara’da bir ilke imza atmaktadır.

 

Şehrin Yeni Buluşma Noktası: Kumru Meydan
 
Ankara’nın merkezinde önemli markaların birleştiği bir alanda sosyal hayata farklı bir soluk getirmiş olan meydan alanı, şehrin tüm canlılığı, ışıltısı ve keyif dolu anlarını, yeni bir dokunuş ve özel bir konseptle Kumru Ankara meydanında buluşturmaktadır. Gün boyu enerjisi hiç düşmeyen meydanda birbirinden değişik lezzet adresleri yer almakta; ayrıca kule katında kurgulanan benzersiz seyir terasıyla ve aynı katta yer alan fitness salonu, yüzme havuzu ve saunasıyla Ankara’da bir ilk olarak öne çıkmaktadır.

KUZU GRUP

Sorularınızı Bize İletin.

İLETİŞİME GEÇ