Kuzu Effect

Şehrin etkileyici yanı

Konut: 212

 

Ofis: 41

 

Ticari Ünite: 3

 

Toplam Arsa Alanı: 30.730 m²

 
Toplam İnşaat Alanı: 190.000 m²
 

Teslimat Tarihi: Aralık 2018

 

Ticari Alan: 33.200 m²

 

Rezidans Konut Kule Bloğu: 46 kat

 

Ofis+ Stüdyo Bloğu: 4 kat

 

Kat AVM: 3 kat

 

Loft Bloğu: 17 kat

Proje Açıklaması
 

Bir Proje Dört Farklı Yaşam


Ünlü mimar Emre Arolat’ın Ankara’daki ilk karma projesi olma özelliğini taşıyan Kuzu Effect’te Ankara’yı daha etkileyici kılacak dört farklı yaşam alanı sunulmaktadır:
• Rezidans,
• Loft,
• Ofis,
• AVM


Ankara Oran’ın en değerli noktasında yükselen Kuzu Effect, şehrin en etkileyici karma projesi olma özelliğini taşımaktadır. ODTÜ ormanına bitişik, Eymir gölü manzaralı proje, çevresi, göl ve orman manzarasıyla Çankaya’nın kalbinde konumlanmaktadır.

 

Farklı konsepti ve mimari çizgileriyle başkentin yaşam kalitesini artıran proje, şehrin siluetine de göz alıcı bir değer katmaktadır. Kuzu Effect Projesinde, rezidans ve loft bloğunda 1+1’den 5+1’e kadar 80 m 2’den 408 m2’ye kadar kullanım alanlı konutlar, nitelikli ve güvenli bir iş ortamı sağlayan, home ofis ve ihtiyaca göre kullanılabilecek değişik büyüklüklerde nefes alan ofisler, kapalı ve açık yüzme havuzları, spor salonu ve çeşitli sosyal olanaklar sunulmaktadır.


Çevreye Saygı


Kuzu Effect, Ankara’nın ilk LEED Gold hedefli karma kullanım projesi olarak çıktığı yolda tüm gereklilikleri sağlayarak Ankara’nın bu sertifikaya sahip en büyük projesi olmuştur. Doğaya ve çevreye duyarlı olarak geliştirilen Projede, enerji ve su tasarrufu sağlanmakta; aynı zamanda 19.000 m2 yeşil alan bulunmaktadır. Koruma altına alınmış mevcut ağaçları ve yeşil çatı olarak değerlendirilmiş terasları ile doğayla iç içe bir hayat sunan projede, yazın açılabilen tavanı ile nefes alan Kuzu Effect AVM ön plana çıkmaktadır.

KUZU GRUP

Sorularınızı Bize İletin.

İLETİŞİME GEÇ