Park Vadi Evleri / Park Vadi Premium Evleri

 

Konut: 1.131

 

Ticari Ünite: 10

 

Park Vadi Evleri Konut: 1.055

 

Park Vadi Premium Konut: 76

 

Toplam İnşaat Alanı: 373.727 m2

 

Toplam Arsa Alanı: 90.808 m2

Proje Açıklaması

 

Park Vadi Evleri ve Park Vadi Premium Evleri Projesi, Ankara, Çankaya’da, şehrin içinde doğayla iç içe yaşama imkânı sunan Dikmen Vadisi’nin iki yakasında yükselmektedir.

 

2009 yılında inşası tamamlanan Park Vadi Evleri ile Ankara’daki ilk hasılat paylaşımlı lüks proje hayata geçirilmiştir. Keyif ve huzurun hâkim olduğu, dolu bir yaşamın temel unsurlarını barındıran Ankara Park Vadi Evleri’nde yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk parkı, kreş, basketbol sahası, yeşil alanlar, Türk hamamı, sauna, spor alanı, kafeler, güneşlenme terası gibi pek çok ayrıcalık bulunmaktadır. 18 bloktan oluşan Park vadi Evleri 12, 17, 23 katlı olarak inşa edilmiştir. Projede 1.131 konut bulunmaktadır.

 

Akıllı ev donanımına sahip Park Vadi Premium’da, otomasyon sistemi aracılığıyla cep telefonu ve internet üzerinden evlere uzaktan müdahale etme imkânı sağlanmaktadır. Isıtma-soğutmada VRV sisteminin kullanıldığı konutlarda her mekânın ısısı ihtiyaca göre farklı derecelerde ayarlanabilmekte ayrıca evlerde; parmak izi ile açılan giriş kapısı, bir süre sonra otomatik olarak kilitlenen kilit sistemi ve dış cephe doğramalarında manyetik kontak bulunmaktadır. Park Vadi Premium’da 261-517 m2 aralığında 4+1, 5+1 dubleks ve tripleks konutlar bulunmaktadır. Park Vadi Evleri’nde ise 100- 468 m2 aralığında 2+1’den 6+2’ye dubleks seçenekleri sunulmuştur. Projenin teslimatı Mart 2009’da gerçekleşmiştir.

KUZU GRUP

Sorularınızı Bize İletin.

İLETİŞİME GEÇ